راه اندازی ربات انجمن اسپرانتوی ایران در تلگرام توسط احمد مدبر

ربات‌های تلگرامی سرویس جدیدی است که تلگرام در اختیار کاربران خود قرار داده است و از قابلیت‌های بالایی برخوردار است. انجمن اسپرانتوی ایران نیز جهت پیشبرد نهضت اسپرانتو، معرفی اسپرانتو به ایرانیان و معرفی ایران و فرهنگ ایرانی به اسپرانتودانان، اقدام به ایجاد بات تلگرامی کرده است.
با توجه به اینکه امروزه تلفن‌های همراه هوشمند نقش بسزایی در اطلاع‌رسانی، آموزش دارند، جا دارد که اسپرانتو نیز به این ابزار مجهز شده و استفاده کافی و لازم را از آن ببرد.

صفحه اصلی بات دارای دو دکمه پارسی و اسپرانتو است. ما سعی داریم هر دو قسمت ازنظر محتوی دقیقاً مثل هم باشند. در قسمت پارسی ما دکمه «درباره اسپرانتو» رو گذاشتیم تا فارسی زبان‌ها با موضوع اسپرانتو آشنا شوند و در مقابل در قسمت اسپرانتو دکمه «pri irano» رو گذاشتیم تا اسپرانتیست‌های خارجی با ایران و فرهنگ ایرانی آشنا شوند.
از نظر محتوا بقیه قسمت‌ها یکسان هستند
درباره انجمن و pri irea
مجله سبزاندیشان و revuo
همایش سالانه و irek
تماس با ما و kontakto
و به همین ترتیب…

در بخش پارسی قسمت آموزش، سعی بر این است که آموزش‌های زبان اسپرانتو که به زبان فارسی است ارائه شود و در بخش اسپرانتو قسمت edukado سعی بر این است که آموزش‌ها بر اساس rektaj metodoj ارائه شود.
بخش کتابخانه نه تنها شامل کتاب‌های pdf خواهد بود بلکه تلاش می‌کنیم لیست کتاب‌های فروشی در دفتر انجمن را قرار بدیم. همچنین شامل کتاب صوتی و موسیقی و فایل تصویری و نرم‌افزارهای مرتبط با اسپرانتو خواهد بود.
ما به‌روزرسانی‌های ربات را از طریق خبرنامه به اطلاع شما می‌رسانیم. دو خبرنامه ایجاد شده که یکی به زبان پارسی و دیگری اسپرانتو که می‌توانید هر دو را و یا جداگانه هر کدام را عضو شوید.
قسمتی نیز برای عضویت در بات در نظر گرفته‌شده تا بتوانیم اطلاعات اسپرانتودانهایی که از ربات استفاده می‌کنند را جمع‌آوری کنیم و در زمان‌های مناسب جهت پیشبرد نهضت اسپرانتو و اطلاع‌رسانی استفاده کنیم.
جهت عضویت در این ربات از لینک زیر استفاده نمایید.

@IREA_Bot

پس از وارد شدن در صفحه ربات دکمه join را کلیک کنید تا در مراجعه‌های بعدی بتوانید در لیست کاربرانتان آن را بیابید.

توجه فرمایید این ربات مراحل ساخت و تکمیل اطلاعات را طی می‌کند، لذا پیشنهاد و انتقادهای ارزنده شما سروران گرامی باعث دلگرمی ما خواهد بود. برای ارسال پیشنهاد و انتقاد می‌توانید از بخش پارسی قسمت تماس با ما و ارسال پیام استفاده کنید یا مستقیماً به آیدی‌های مدیران بات مطلب خود را ارسال کنید.
اگر هم احساس می‌کنید می‌توانید ما را در این راه یاری کنید، با ما در ارتباط باشید.

@TorabiReza
@HamedSufi
@Modabber

با ارسال این پیام به دوستان خود ما را در معرفی اسپرانتو و انجمن اسپرانتوی ایران یاری رسانید.

پیشاپیش از لطف شما بسیار سپاسگزاریم.

 http://www.telegram.me/IREA_Bot

*این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.